Nowy przyjaciel króla Jędrusia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-368-5
przyjaciel, król, Jędruś
dona

Nowy przyjaciel króla Jędrusia opowiada o dziecięcej przyjaźni. Król Jędruś przybywa na wyspę, gdzie spotyka Witusia. Czy chłopcom uda się zaprzyjaźnić? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

Aneta | 2017-04-24
Kuba_M | 2017-01-13