Kindziombal atakuje

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-299-2
Kindziombal, atakuje
dona

Kindziombal atakuje opowiada o tym, że rodzice są jak dzieci. Kasia i mamusia dzielnie walczą z wrogiem. Czy w ostatecznym starciu tatuś okaże się nadętą purchawką? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

nicola | 2016-08-11
Meowth | 2016-03-06