Grześ, tatuś i dalekie wędrówki

Wydawnictwo: Skrzat
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7437-502-3
Grześ, tatuś, wędrówki
dona

Grześ to mały odkrywca, kocha dalekie wędrówki i marzy o wielkich przygodach. Jego przewodnikiem jest tatuś, który, jak mówi mamusia, wciąż chodzi z głową w chmurach. Obaj, zaopatrzeni w lupę i mikroskop, odkrywają niezwykły świat roślin i zwierząt, wyruszają na poszukiwanie przygody, która kryje się tuż obok, bo w ich pięknym, domowym ogrodzie. Tylko co z tą mamusią, która jest zbyt praktyczna... Ewa Ostrowska - znana i ceniona autorka popularnych powieści dla młodzieży i dorosłych. Jej książki doczekały się licznych tłumaczeń, m.in. na język rosyjski, czeski i słowacki. Jest laureatką wielu nagród literackich.

janek13 | 2013-02-18

przez całą książkę mama przedstawiona w zbyt złym świetle, ale wszystko kończy się dobrze

patka | 2016-04-30
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam