Adaś i miś

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
dona

Adaś i miś opowiada o dziecięcej samotności. Chłopiec bardzo tęskni za zapracowanymi rodzicami. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z nietypowym misiem. Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

źródło opisu: Skrzat, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

BiG_m | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Bardzo smutna ksiazeczka dla dzieci mysle ze takich dopiero w wieku szkolnym ale trescia. Skierowana do rodzicow bardziej niz do dzeci. Uswiadamia ze dzieci bardziej potrzebuja zyczluwosci I uwagi niz zabawki. Pokazuje samotnosc dziecka pozostawionego na pastwe losu z opiekunka. Nie ma mowy o patologii jest natomiast mowa o dziecku ktore laknie milosci rodzicielskiej ale priorytety rodxicow sa skierowane na zarobek, nie dostrzegajac tragedii ktora sie rozgrywa w duszy bohatera tej malenkiej ksiazeczki. Naprawde sklania do myslenia. Polecam rodzicom.

SP1 | 2016-06-09
Przeczytana: 04 maja 2016