Come the spring
romans
Wanda

Saga rodzinna i historia niezwykłej miłości doprawiona solidną dawką ciepłego humoru. Życie Daniela Ryana upływa pod znakiem niebezpiecznego pościgu, a jedynym jego celem jest zemsta. Kiedy w trakcie pogoni spotyka piękną młodą kobietę, świadka potwornej zbrodni i jedyną osobę, która jest w stanie mu pomóc, przekonuje się, że niebezpieczeństwa, z jakimi spotykał się dotychczas, są niczym w...

Życie Daniela Ryana upływa pod znakiem niebezpiecznego pościgu, a jedynym jego celem jest zemsta. Kiedy w trakcie pogoni spotyka piękną młodą kobietę, świadka potwornej zbrodni i jedyną osobę, która jest w stanie mu pomóc, przekonuje się, że niebezpieczeństwa, z jakimi spotykał się dotychczas, są niczym w porównaniu z ryzykiem, które wiąże się z miłością.

Po "Róży" i cyklu: "Czas Róż", tą książką autorka zamyka sagę o rodzinie Clayborne'ów. Obok szeryfa Daniela Ryana, bohaterem tej książki jest Cole Clayborne, ostatni kawaler wśród braci.

źródło opisu: opis własny

deana | 2015-06-10
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Na powieść ,,Wiosna" trafiłam zupełnym przypadkiem. Miała być moją odskocznią od innych, bardziej wymagających lektur. Jakież było moje zaskoczenie gdy okazało się, że jest ona kontynuacją, a właściwie zakończeniem cyklu powieściowego. Kilka lat temu czytałam powieść ,,Róża" oraz oglądałam nakręconą na jej podstawie ekranizację z Jennifer Gardner (Alias) oraz Justinem Chambersem (Chirurdzy). Był to jeden z moich ulubionych romansów historycznych, nie spodziewałam się jednak, że rozwinął się do pięcioczęściowego cyklu.

Wracając do przeszłości. Wszystko zaczęło się w Nowym Jorku, pod koniec XIX wieku gdzie czterech uliczników znajduje niemowlę, dziewczynkę, której nadają imię Mary Rose i postanawiają ją wychować. Wyruszają na Dziki Zachód by tam zbudować swój dom. ,,Wiosna" opowiada o Cole'u Clayborne'ie - najbardziej niespokojnym duchu wśród braci. Zostaje on nominowany na szeryfa federalnego a jego pierwsza sprawa dotyczy serii napadów na banki. Bandyci za każdym razem zabijają...

Kasia W-ka | 2014-01-08
Na półkach: Przeczytane, Róża(+), Cz.5
Przeczytana: 08 stycznia 2014

Przeczytałam całą serię "Czas Róży" (1 Róża; 2 Różowa; 3 Biała;
4 Czerwona; 5 Wiosna) i chyba najbardziej spodobała mi się ostatnia część. Troszeczkę za szybko domyśliłam się, która z trzech dam jest świadkiem (autorka mogła trochę jeszcze przeciągnąć niewiedzę),ale mimo wszystko każda z części była świetna. Krótkie, bez zbędnych, przedłużających książkę dialogów, z lekką nutą humoru i TO LUBIĘ!!!!

kasiula12 | 2018-04-27
Ines | 2018-03-01