Montana

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną i tak kupi sobie nową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Prince Charming
83-86611-65-0
romans, arystokracja, ślub
Wanda

Jak trudno jest trzymać się tych zasad, kiedy narzeczony - tuż przed ślubem, zapowiadającym się na wydarzenie sezonu - ucieka, i to z kuzynką niedoszłej panny młodej. Taylor Stapleton, szlachetnie urodzona Angielka, może się o tym przekonać na własnej skórze. Na szczęście Taylor ma ukochaną babcię, która - już na łożu śmierci - obmyśla sprytny plan wybawienia wnuczki z opresji. Głównym...

Na szczęście Taylor ma ukochaną babcię, która - już na łożu śmierci - obmyśla sprytny plan wybawienia wnuczki z opresji. Głównym elementem tego planu jest brat niegodziwego narzeczonego, który pojawia się w Londynie, by zrealizować... własny plan.

jawora | 2015-04-21
Przeczytana: kwiecień 2015

Niebanalny pomysł jak na romans historyczny,akcja toczy się w Anglii i na dzikim zachodzie,jest niebezpieczeństwo,miłość,dzielny bohater i bohaterka z charakterem.Czyta się z przyjemnością,niezły relaks po męczącym dni,to jeden z romansów do których się wraca.:)

Kasjopeja | 2011-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2011
wera11237 | 2014-08-09
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Książka mi się podobała, czytało się ją lekko, łatwo i przyjemnie- w sam raz na wakacje;-) Wciąga od samego początku, wartka akcja, fajni bohaterowie-jednak nie różni się za bardzo od innych książek tego rodzaju, opiera się na pewnym schemacie.

Maniana | 2012-08-27
Przeczytana: 20 października 2012

Lekko się czyta. Książka z poczuciem humoru.

Cyganeczka | 2017-04-06

Czytałam parę razy, gorąco polecam fankom romansu historycznego i nie tylko.

DoRoTa | 2017-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2017