Rewanż

The Wedding
83-7157-135-6
romans historyczny
Wanda

Lady Brenna, bohaterka "Rewanżu", ma jednak pewne kłopoty ze zdobyciem serca mężczyzny, którego pokochała, mimo - a może właśnie dlatego - że jest jej mężem. Connor MacAllister żeni się bynajmniej nie z miłości; chce się w ten sposób zemścić na swym odwiecznym wrogu, który miał poślubić Brennę. Szczególny talent do popadania w tarapaty - dzięki któremu dziewczyna zdobywa sobie sympatię rodziny...

Szczególny talent do popadania w tarapaty - dzięki któremu dziewczyna zdobywa sobie sympatię rodziny Connora - wcale nie pomaga jej w zdobyciu uczucia męża, mimo to Brenna nie traci nadziei, że wreszcie usłyszy z jego ust upragnione wyznanie.

Ewelynn | 2014-10-03
Przeczytana: 03 października 2014

Książka wciągające akcja wartka bez zbędnego lania wody i okrążania tematu na wszystkie możliwe sposoby. Postacie dobrze wykreowanie posiadające własne zdanie. Ona to młoda dziewczyna posiadająca otwartą osobowość troszcząca się o wszystkich z tendencją do pakowania się w różne kłopoty. Bohater to młody przystojny mężczyzna zawładnięty żądzą zemsty. Jest dobrym człowiekiem dbającym o swoich ludzi jednak wcale nie rozumie kobiet i nigdy nie wie o co bohaterka jest na niego zła. Jeśli chodzi o zdrajce domyśliłam się już na samym początku. Dialogi są ciekawe. Zdecydowanie polecam osobom które lubią poczytać o "barbarzyńskiej" Szkocji ;).

| 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Czasami nie rozumiałam głównej bohaterki i toku jej myślenia. Mam nieco odmienny charakter niż Brenna i ciężko mi było za nią nadążyć. Raczej na nudę nie mogłam narzekać. Natomiast bardzo dobrze rozumiałam Connora. Fabuła ciekawa, choć ta powieść nie była tak zabawna, jak "Oblubienica". Oczywiście humor był, ale częściej parskałam, niż zaśmiewałam do łez. Mimo wszystko nie czuję się rozczarowana. Bardzo podobał mi się sam wątek historyczny; miejsce akcji, czyli Szkocja i ukazane związki między Szkotami, a Anglikami. Te czasy same w sobie były bardzo interesujące.

Kasjopeja | 2011-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2011
Arlenn | 2014-06-18
Przeczytana: grudzień 2013

Lencia | 2013-07-26
Na półkach: Garwood Julie, Przeczytane

Jeśli ktoś lubi romans historyczny o Szkotach to bardzo polecam.

ladygreen | 2011-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

Bardzo lekko i przyjemnie się czytało. Duża dawka humoru chociaż moim zdaniem nie jest to najlepsza książka Garwood.

raquela | 2016-08-07
Na półkach: Do zdobycia, Przeczytane
Przeczytana: 06 sierpnia 2016

Druga książka Julie Garwood, którą miałam okazję przeczytać. Znów się nie zawiodłam. Lady Brenna zdobyła moje serce. Podobnie jak Connor. Bardzo podoba mi się ta "barbarzyńska" Szkocja:)

Nadine | 2016-11-16
Na półkach: 2016, Przeczytane