Epoka ogniem i mieczem

Wydawnictwo: DiG
historyczna

Henryk Sienkiewicz wraz z opublikowaniem w 1884 r. Ogniem i mieczem wzbudził wiele kontrowersji i dyskusji. Ekranizacja powieści przypomniała dawną dyskusję, a także rozpoczęła nową. Dwie sesje poświęcone tej tematyce próbowały dać przynamniej część odpowiedzi na stawiane tak często pytania. Tom ten przynosi efekty owych dyskusji. Udział w jego powstaniu wybitnych historyków epoki XVII wieku daje gwarancje wciągającej lektury.

LS68XR | 2015-11-08
Zet | 2013-05-17