Zielone palce

Cykl: W.I.T.C.H. (tom 4) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska
Green Fingers
Olena

W Heatherfirld drzewa i kwiaty rozkwitły miesiąc wcześniej niż normalnie. Cornelię dręczy niemiłe poczucie, że wbrew woli ma z tym zjawiskiem jakiś związek poprzez swoje magiczne zdolności. Dodatkowo nocami prześladują ją dziwne sny. Coś jest nie w porządku i Cornelia nie ma wątpliwości: to absolutnie sprawa dla W.I.T.C.H.

źródło opisu: okładka

Jucia58542 | 2014-09-20

Oj pamiętam doskonale tę książke. Też bym się tak czuła na miejscu Crnelii. Na szczęście po rutkim czasie ona dowiedziała czym to jest spowodowane. Jeśli chciecie się dowiedzieć co to było to "to" i czym to "to"było spowodowane, to musicie przecztać tę książke:)

agnieszka | 2011-01-22

Przeczytałam ją gdy miałam 8/9 lat, podobała mi się.

katiakate | 2014-01-10
Przeczytana: 15 października 2006

Gdy miałam około 8 lat, końcowe wydarzenia nie do końca zrozumiałam - walka ze złem i tym podobne. Sięgnęłam po nią tak z ciekawości, o czym tak dokładnie była, może z rok temu i w sumie dla dziewczyn z podstawówki jest całkiem niezła!

Marcelina | 2012-07-16
kanashiiame | 2017-06-19