Black Lagoon. Tom 2

Tłumaczenie: Michał TORI Ptaszyński
Cykl: Black Lagoon (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
Black Lagoon
black lagoon, manga, akcja
komiksy
Miranda

W tym tomie przygoda zaczyna się w morskich głębinach. Załoga Lagoon próbuje odzyskać dawno zaginiony obraz namalowany w hitlerowskich Niemczech. Misja ta oprócz wielu niebezpieczeństw przyniesie także rozłam w załodze. Czy pochodzący z różnych światów Revi i Rock dojdą do porozumienia? Tymczasem w Roanapur szaleje seryjny morderca. Bałałajka rozwścieczona śmiercią swoich wiernych kompanów za wszelką cenę postanawia schwytać psychopatę.

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Piegowata | 2013-10-14

Walki czasem są nierzeczywiste, ale to cały urok Black Lagoon. Bohaterowie są tutaj największym plusem, ale akcja też nie kuleje

xxxLolit | 2011-06-27
Na półkach: Przeczytane, Mangi, Zagraniczne
Przeczytana: 08 kwietnia 2011

I jak tu nie pokochać Revi . ? >.< Wreszcie jakaś odmiana . I ta mafia ... cudnie się czyta .

zejfi | 2018-03-11
Yumi | 2018-02-03