Saiyuki t. 9

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saiyuki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Gensōmaden Saiyūki
978-83-89893-89-5
saiyuki, manga
komiksy
Miranda

Ostatni tomik przygód Genjo i jego drużyny. Po namyśle (i niezwykle intensywnej sesyjce w mahjonga) chłopaki postanawiają odwdzięczyć się "Bogowi" pięknym za nadobne i dać mu wycisk! Zobaczcie jak zakończy się pojedynek z niezwykle trudnym przeciwnikiem i... odkryjcie kilka tajemnic niektórych postaci!

Agene | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Brak mi słów. Po prostu brak mi słów. To było cudowne, piękne, wspaniałe, przegenialne... I dlaczego już się skończyło?
No dobrze, nie skończyło. Podróż na Zachód trwa. Okazało się, że sequele "Saiyuki", których się trochę obawiałam, trzeba traktować jako części jednej i tej samej historii. W dziewięciu tomach nasi bohaterowie - paskudny mnich Sanzo, zboczony półdemon Gojo, uroczo dwulicowy Hakkai i przygłupi żarłok Goku - jedna z najlepszych drużyn jakie widziałam nie tylko w mangach, ale w ogóle - docierają tylko do pewnego momentu swojej drogi. Wbrew docinkom Kanzeon ta podróż naprawdę wiele ich uczy. Każdy z nich ma swoje demony, każdy z nich radzi sobie z nimi lepiej niż można się spodziewać - ale mimo to ciągle uczą się przekraczać własne ograniczenia. I nie ma tu tego całego, za przeproszeniem, typowego dla shounena - gadania o zbawianiu świata, chronieniu kogoś, betterthenyou i innych takich. Oni po prostu chcą żyć, i to naprawdę.

Reszta tu:...

Matsuu | 2011-07-06