Saiyuki t. 4

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saiyuki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Gensōmaden Saiyūki
83-89893-84-3
saiyuki, manga
komiksy
Miranda

W tym tomie poznamy mroczna i krwawa przeszłość Hakkai. Co skrywa się za wiecznie uśmiechniętą twarzą naszego demona? Czy aby jego szeroki uśmiech nie był podszyty okrucieństwem? Oprócz tego szybki test: jak rozpoznać Son Goku w każdej sytuacji, oraz jak zgrabnie i z klasą rozprawić się z hordami nadciągających każdego dnia demonów?

Agene | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Sanzo Ikkou przygód ciąg dalszy. Praktycznie cały tom kończy rozpoczęty wcześniej wątek Hakkaia - i ja, jak zwykle, muszę się pokajać, bo marudziłam, marudziłam... A tu łał.
Autorce trzeba przyznać, że nie boi się trudnych tematów ani odważnym sformułowań... Choć dla człowieka wschodu są one mniej odważne. Nas, jako ludzi zachodu, mogą bulwersować pewne stwierdzenia, ale z tego, czego uczono mnie o tamtejszej duchowości, oni rozumieją to zupełnie inaczej.

Reszta tutaj: http://rupieciarnia.xaa.pl/viewtopic.php?p=12689#p12689

KiRu | 2016-09-23