Dom specjalnego przeznaczenia

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The house of special purpose
83-241-2075-0
Kamil

Rok 1941. Fotograficzka Jane Todd i inspektor Scotland Yardu Morris Black wykonują tajne zadanie dla amerykańskiego wywiadu. Muszą odnaleźć pewien film - świadectwo brutalnej egzekucji carskiej rodziny Romanowów. Rozpoczynają dramatyczny wyścig: z niemieckim zabójcą, tajemniczą arystokratką i groźnym agentem NKWD. To, czego szukają, może zmienić bieg historii...

pole_minowe | 2011-07-02
Przeczytana: 2010 rok

Brakuje mi półki specjalnej 'nie przeczytane'. Tam bym umieściła tę książkę. Mimo szczerych chęci po prostu nie dałam rady. Ledwo dobrnęłam do jakiejś 30 strony. Całkowicie nie mój język. Oceniać 'gwiazdkami' nie będę.

kulka | 2015-06-30
delta1908 | 2014-10-13