Droga na szczyt

Tłumaczenie: Marek Czekański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "biblioteka człowieka sukcesu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Steps To The Top
sukces
biznes, finanse

Autor z humorem i entuzjazmem przekazuje Czytelnikom receptę na osiągnięcie sukcesu opartego na tak trwałych i uniwersalnych wartościach jak uczciwość,wiara,lojalność i rzetelność

źródło okładki: http://www.antykwariat.org/ksiazka,1013115/zig_zig...»

Paula93B | 2014-05-14
Przeczytana: maj 2014

" Droga na szczyt" jest pierwszą książką jaką przeczytałam o podłożu psychologicznym (jeżeli mogę to tak ująć), która jest jak gdyby napisana specjalnie dla osoby która właśnie po nią sięgnęła. Po jej przeczytaniu byłam w szoku, że tak wiele zapamiętałam i wiem że dużo zmieni w moim życiu. Dzięki niej zaczęłam znów wierzyć w siebie, a dzięki wszystkim przykładom które są przytoczone wiem że dużo mogę i polecam ją każdemu kto nie wierzy w siebie bądź ma kompleksy związane z swoją osobą. Szczerze, dlatego polecam ją wszystkim, gdyż mi też ktoś ją polecił i nie żałuję że poświęciłam czas na jej przeczytanie.

boseti | 2018-01-17
Przeczytana: 11 lutego 2018