Rewolucja z dostawą na miejsce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Polska Fantastyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Solaris
83-88431-36-6
Rewolucja, dostawa, miejsce
dona

Koncerny genetyczne produkują zmodyfikowanych wyczynowców, uciekinier buduje wszechświat, aby się w nim ukryć, Hall Bregg z ''Powrotu z gwiazd'' walczy z reżimem, anioły zagłady zstępują na ziemię, wiedźmin ląduje w Warszawie AD 2000, aksamitna rewolucja wybucha ćwierć wieku później. Ziemia okazuje się kosmiczna Częstochową, a na wzgórzu Uklejna nad Myślenicami organizuje się oddział partyzancki po ataku wojsk Uni Europejskiej na Polskę. Imponujący rozmach wyobraźni, zaskakujące wizje bliskiej przyszłości, znakomita forma literacka.

Ijon_Tichy | 2015-06-21
Przeczytana: maj 2015