Spotkanie

Mercy
83-88455-88-5
romans
Wanda

Piękna i utalentowana pani chirurg, Michelle Renard naraża się czwórce oszustów. Pewnego dnia zostaje zdemolowane jej nowo wybudowane, wymarzone ambulatorium...
Czy wdzięczny i zafascynowany nią pacjent - prokurator Theo zdoła ja obronić przed atakami zdesperowanych oszustów?
Czy zdobędzie miłość pięknej Michelle?

Kate | 2017-03-05

Nie jestem obeznana w kryminałach ale wydaje mi się że u Garwood są one bardzo lajtowe, a przynajmniej w tej części tak było. Akcja w sumie rozpoczyna się jakoś od połowy książki i dopiero wtedy zaczęło robić się ciekawie. Podobała mi się wymiana tekstów naszych zakochanych gołąbków ale najbardziej uśmiałam się przy pierwszym spotkaniu Theo i brata Michelle. W sumie wolałabym odgadywać zagadki wraz z bohaterami a tutaj praktycznie już na pierwszych stronach było wszystko wyłożone. Pierwszą część czytałam z dwa lata temu i z tego co kojarzę to zrobiła na mnie większe wrażenie. Na pewno będę kontynuować bo bardzo polubiłam tą autorkę, chociaż zdecydowanie jest lepsza w pisaniu romansów historycznych.

Anna Baj | 2016-09-22
romansovelove | 2016-08-21