Noelle
romans, literatura kobieca
ilowena

Noelle po utracie rodziców korzysta z zaproszenia kuzyna i jedzie do małego miasteczka na Dzikim Zachodzie. Kuzyn - młody, przystojny i wesoły - to prawdziwy pożeracz serc okolicznych panien, a Noelle nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w miłości. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy w mieście pojawia się jego straszy brat. Między braćmi dochodzi do konfliktu, a Noelle staje w jego centrum

AuroraBorealis | 2013-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2013

W oryginale tytuł brzmi jak imię głównej bohaterki - Noelle i śmiem twierdzić, że daleko jej do aniołka z tytułu polskiego. Jest nieokrzesana, pyskata, młodziutka, niedoświadczona, naiwna, nie wie co do to dobre maniery. Ale czasem ma się ją ochotę przytulić i pomóc w jej zagubionym troszkę smutnym życiu.

Jak to w romansach Diany Palmer bywa jest i młoda, bardzo młoda bohaterka i starszy o wiele od niej (w tym przypadku o około 17lat) mężczyzna - Jared oraz jak to czasem też bywa pojawia się osoba trzecia, która lubi pogmatwać całą historię tutaj jest to młodszy przyrodni brat Jareda - Andrew.

Taki trójkącik powoduje nieco zamieszania głównie u Noelle, która zafascynowana na początku młodszym bratem z czasem zaczyna kierować się jednak w stronę starszego, bardziej dojrzalszego Jareda, który też ma wiele sprawek na sumieniu ale kto nie ma przysłowiowych szkieletów w szafie :). Wie kobietka co dobre, bo przecież z mężczyznami jest jak z winem im starsi tym lepsi :).

Jedyne co mnie...

Natalia | 2015-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 24 lipca 2015

Szczerze mówiąc nie wiem co sądzić o tej książce. Styl pisania Diany Palmer jest bardzo specyficzny, może przez, to, że czasy w, których żyją bohaterowie z jej książek, różnią się od współczesnych i wydaja się być bardzo odległe. Zachowanie bohaterów z "Aniołka" śmieszyło mnie, postępowanie i kłótnie głównych bohaterów także.
Noelle - jest tak prostolinijną osobą, dobrą, bezinteresowną, bezpośrednią i jak na swój wiek bardzo odważną, ale też niewinną i naiwną. Zapatrzona w młodszego z braci - Andrew, który ją wykorzystuję - przybycie starszego, Jareda jest przełomem w jej życiu, bo on uczy jej wielu rzeczy, pomaga jej, ale też jest, dla niej często niemiły i niesprawiedliwy z powodu uczuć, które w nim budzi.
Książka nie wzbudziła we mnie większych emocji. Jared w dziwny sposób okazuje jej swoje uczucia, często są one tak sprzeczne, że ciężko nad nimi nadążyć. Oboje jednak wydają się być ślepcami jeśli chodzi o uczucia jakimi siebie nawzajem darzą, u Noelle wynika, to z jej...

sigma122 | 2016-08-30
Przeczytana: marzec 2010

Bardzo miło mi się czytało, taki lekki, przyjemny romans z westernem w tle. Bardzo sztampowa i schematyczna, jednakże książka napisana przyjemnym językiem, czyta się szybko i w sumie przyjemnie. Polecam wszystkim miłośniczką romansów.

Paula | 2014-03-21
Przeczytana: 21 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Kasjopeja | 2012-08-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2012
katarzyna21102 | 2014-10-08

Fajna była tylko troche bohaterka za naiwana.

dominika23_1991 | 2014-12-12

Lekka i przyjemna:) Polecam:)

Joanna | 2016-10-14
Jaśmin | 2016-07-09