Natchnienie

Tłumaczenie: Agnieszka Pusz-Lis
Cykl: Chicago Stars (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
This heart of mine
uczucie
ilowena

Molly Somerville zawsze miała zwariowane pomysły. Ale tym razem posuwa się doprawdy za daleko. Farbuje włosy na czerwono i spędza szaloną noc z Kevinem Tuckerem, gwiazdorem futbolu, zepsutym egoistą i kobieciarzem. On nawet nie wie nawet, jak jej na imię! Czy kimś takim warto sobie w ogóle zawracać głowę? Hm, trudne pytanie. Zwłaszcza kiedy stanie się coś zupełnie niespodziewanego...

tatiasza | 2015-12-13

Super, jedna z lepszych tej autorki. Książka, która rewelacyjnie poprawia nastrój. Pełna humoru, przezabawnych dialogów, ciętych ripost, chociaż nie brakuje w niej poważnych i niełatwych sytuacji życiowych...
Śmiałam się i łezka kręciła mi się w oku... Polecam:)

magpie101 | 2016-10-01
Przeczytana: 01 października 2016

Najslabsza czesc ze wszystkich jakie dotychczas preczytalam.
Kevina poznalam w 3 czesci kilkanascie lat wstecz, wtedy byl przebojowy i jak go wyrzucali drzwiami to wracal oknem. W tej ksiazce autorka przedstawila go jako nudnego mezczyzne bez poczucia humoru. Cale szczescie, ze byla Molly to ona uratowala ksiazke. Wstawki bajkowe (Molly pisala ksiazki dla dzieci) irytowaly mnie, calosc przecietna z mala dawka humoru tym razem.

mania_kch | 2016-06-27
Na półkach: 2016, Przeczytane

Molly z jednej strony spokojna i wrażliwa z artystyczną duszą z drugiej strony zaś szalona i nieprzewidywalna. Od dawna zauroczona Kevinem, gwiazdą futbolu. Jednak on nie zauważa dziewczyny, bo jak dostrzec ideał, kiedy jest się sztywniakiem z bardzo trudnym charakterem, skupiony jedynie na swojej karierze. Ujmująca historia miłosna w której zgrabnie wplecione zostały bardzo ciekawe wątki poboczne.
Książka lekka, niewymagająca, ale za to bardzo wciągająca.
Polecam :)

Andrea Szkandera | 2011-08-11

kocham książki Susan Elizabeth Phillips!! są takie pełne życia i humoru, niejednokrotnie zaśmiewałam się przy nich do łez :)) ta jest jedną z pierwszych książek tej to autorki przeze mnie przeczytaną, bardzo mi się spodobała i od tego czasu jestem wierną fanką pani Phillips ;)) książka w sam raz na poprawę humoru no i czyta się ją jednym tchem! polecam tę, jak i inne pozycje tej autorki :))

książek: 1907
skorupka | 2016-08-25
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Jest

Serię Chicago Stars przeczytałam już dawno temu, a w związku z tym, że bardzo mi się podobały wszystkie części to postanowiłam sobie je przypomnieć.
Nadal uważam (po kilku latach), że cała seria jest niesamowita!
W trakcie czytania przeżywałam ogrom różnych emocji: od głośnego śmiech (dialogi między bohaterami każdej z części są obłędne:):), płaczu i wzruszenia do złości (faceci potrafią być czasem niesamowicie tępi!).
Gorąco polecam tym czytelnikom (a chyba raczej czytelniczkom ;), którzy lubią rozluźnić się przy naprawdę dobrym romansie, napisanym z niesamowitym poczuciem humoru (nie raz parskałam śmiechem) i opowiadającym niebanalne historie!!
P.S. Z resztą szukam podobnych książek (z podobnym poczuciem humoru i tak wzruszających)więc jakby ktoś znał autorkę (lub autora) będę wdzięczna za wiadomość :D

Katarzyna | 2013-05-31
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Jedna z moich ulubionych książek. Generalnie cały cykl Chicago Stars strasznie mi się podoba i czytam wszystko po dwa razy. Tutaj poznajemy bliżej Molly Somervile, siostrę Phoebe, bohaterki pierwszej książki z tego cyklu. Molly okazuje się jednak nie całkiem tak poukładaną jak nam się wydawało. Potrafi nieźle namieszać i napsuć nerw...zwłaszcza Kevinowi ;) Książki Pani Phillips zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój. Jest wiele zabawnych dialogów a scena, gdzie cała rodzinka gra w "palanta" po prostu była fantastyczna! Nie mogę się nachwalić tej autorki i wciąż chcę więcej!!!

eve | 2015-03-03
Przeczytana: 02 marca 2015

Ciekawa książka. Podejmuje tematykę kontaktów międzyludzkich sfer "posiadających pieniądze". Pojawia się problem czy obiekt mojego westchnienia chce mnie czy moich pieniędzy? Czy potrafi się na prawdę zaangażować, nawet gdy mężczyzna "spełni obowiązek" żeniąc się z dziewczyną z którą jest w ciąży? Książkę czyta się dobrze nie jest zbyt naiwna a tematyka jej może być realna. Końcówka troszkę sztuczna - jednak my sięgając po taką książkę chcemy by kończyły się dobrze. Mimo wszystko polecam.

Alicja | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 28 marca 2014

Przyjemna, lekka lektura. Dialogi między głównymi bohaterami chwilami bawiły do łez. Spędziłam całkiem przyjemne popołudnie :) Nie jest to książka bardzo skomplikowana,raczej taka na jeden raz.

Aria | 2013-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2013

Wspaniała książka. Słowne utarczki głównych bohaterów były bardzo zabawne. Odpowiednia na zimne dni.

Kaś | 2015-12-10
Przeczytana: 01 grudnia 2015

Książka zupełnie nie w stylu Susan Elizabeth Phillips. Fabuła jest przyjemna, choć lekko nużąca. Może dlatego że nie jest to standardowe romansidło, za którymi przepadam. Tutaj wszystko się dzieje od drugiej strony. Mimo wszystko polecam.