Królowa Zamby

The Queen of Zamba
83-7179-003-1
fantatsyka, humor
Feanor

WynajĘty przez oburzonego tatusia prywatny detektyw musi odnaleźć jego córkę, dziedziczkę olbrzymiej fortuny, która uciekła w kosmos z przystojnym pożeraczem serc. Hasselborg, uwaąany za największego pechowca w Galaktyce, dociera na feudalną planetę Kriszna. Ucharakteryzowany na tubylca, z mieczem w dłoni, tropi zbiegów w swawolnych i skłóconych politycznie państwach. Humorystyczna, pełna...

Humorystyczna, pełna barwnych przygód opowieść.

Marek Nowowiejski | 2014-12-07
leti1984 | 2014-01-08