Tajemnice starodawnej medycyny i magii

Wydawnictwo: Tower Press
83-87342-54-8
Tajemnice, starodawna, medycyna, magia
zdrowie, medycyna
dona

Oficyna wydawnicza Bookmarket przygotowała dla Państwa szczególną książkę: „Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki” Jana Niżnikiewicza. Jest to publikacja popularnonaukowa, przedstawiająca mało znane obszary dawnej medycyny, oraz jej powiązania z szamanizmem i magią, zarówno w kontekście mitologiczno-religijnym, jak i historyczno-kulturowym. Autor w ciekawy i ujmujący sposób opisuje praktyki i zwyczaje lecznicze oraz wierzenia ludności trzynastu różnych cywilizacji. Gdy pięć lat temu „Tajemnice starodawnej medycyny i magii” pojawiły się na rynku czytelniczym, książka uzyskała pochlebne recenzje najpoczytniejszych polskich gazet, a także najpopularniejszych periodyków, co spowodowało, że błyskawicznie zniknęła z półek księgarskich. Obecne wydanie wzbogacono o nowe zdjęcia i fragmenty tekstu. Zmieniono również tytuł, by pełniej odpowiadał zawartości opracowania - dodano „erotykę”, gdyż jest to strona życia mocno związana zarówno z medycyną, jak i z magią. „Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki” Jana Niżnikiewicza mogą stanowić przepiękny i elegancki prezent - dla każdego, kto interesuje się związkami medycyny z magią… i miłością, a także dla tych wszystkich, którzy chcieliby zastanowić się przez chwilę nad historią ludzkich poczynań. Dodatkowo jest to piękny album z kolorowymi zdjęciami i rycinami, wszystko ukazane na kredowym papierze, zamknięte w twardej oprawie i szyte nićmi.

kobianka | 2016-10-01
zajceva | 2016-05-08