Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki

Wydawnictwo: Book Market
978-83-609-4568-1
Tajemnice, medycyna, magia, erotyka
dona

Pięć lat minęło od czasu, gdy wydanie Tajemnic starodawnej medycyny i magii pojawiło się na rynku czytelniczym. Książka uzyskała wówczas pochlebne recenzje zarówno najpoczytniejszych polskich gazet, jak i najpopularniejszych periodyków, co spowodowało, że błyskawicznie zniknęła z półek księgarskich. Obecne wydanie wzbogacono o nowe zdjęcia i fragmenty tekstu. Zmieniono również tytuł, by pełniej odpowiadał zawartości opracowania - dodano erotykę, gdyż jest to strona życia mocno związana zarówno z medycyną, jak i z magią. Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki Jana Niżnikiewicza mogą stanowić przepiękny i elegancki prezent gwiazdkowy - dla każdego, kto interesuje się związkami medycyny z magią … i miłością, a także dla tych wszystkich, którzy chcieliby zastanowić się przez chwilę nad historią ludzkich poczynań. Dzięki tej książce czytelnik odkryje mało znane obszary dawnej medycyny i seksu, ich powiązania z szamanizmem i magią ukazane w kontekście tak mitologiczno-religijnym, jak i historyczno-kulturowym. Dodatkowym walorem jest piękne wydanie publikacji. Jest to album z kolorowymi zdjęciami i rycinami, wszystko ukazane na kredowym papierze, zamknięte w twardej oprawie i szyte nićmi. Serdecznie polecamy

CzaryMary | 2011-02-07
szaman_tn | 2017-05-12