Slaine: Rogaty Bóg cz. 3

The Horned God
komiks Slaine
komiksy
zuczek667

Oto opowieść o żywiołach, wojnach, miłości i zdradzie, o potędze bogów i klęskach zwykłych śmiertelników. Oto saga o celtyckich plemionach północy walczących z potęgą drunów - plemion południa. W tej wojnie zwycięstwo oznacza przetrwanie, a zwyciężyć można tylko w jeden sposób - łącząc siły pod wspólnym przywództwem. Jedyną osobą zdolną udźwignąć ciężar władzy nad klanami, które nigdy dotąd...

W tej wojnie zwycięstwo oznacza przetrwanie, a zwyciężyć można tylko w jeden sposób - łącząc siły pod wspólnym przywództwem. Jedyną osobą zdolną udźwignąć ciężar władzy nad klanami, które nigdy dotąd nie miały nad soba pana, jest celtycki wojownik, Slaine. Czy uda mu się zostać pierwszym królem zjednoczonej Irlandii i wygrać tę krwawą wojnę?

Przed Wami saga spisana drżącą ręką naocznego świadka tych doniosłych wydarzeń - sędziwego karła Ukka.

darko79 | 2016-02-27
Na półkach: Przeczytane, Komiksy