Koniec i początek

Seria: Red Dress Ink
Wydawnictwo: Harlequin
Endings and beginnings
Inulinus

Eve Vitali ma dwadzieścia cztery lata i jest o krok od miłości i wspaniałego życia opisywanego w magazynach ilustrowanych. Nosi co prawda kostiumy w stylu Jackie Kennedy, ale pracuje jako asystentka w (zgroza!) piśmie dla cyklistów. Wszyscy ją przekonują, że to początek prawdziwej kariery, ale jej życie sprowadza się do surfowania po sieci i snuciu się po barach z wyzwoloną boginią seksu, Tabithą. Eve w pewnym, momencie uświadamia sobie, że eleganckie przyjęcia, obowiązkowe wizyty w domu i tabuny facetów to nie wszystko...

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Katherina87 | 2014-03-19

Caramel8981 | 2014-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2014

Zwykła powieść o kobiecie, która lubi zaszaleć z przyjaciółkami, wyrywać facetów, bawić się i korzystać z życia. Książka mnie nie zafascynowała aczkolwiek dało się ją przeczytać.

Agnieszka | 2014-02-20
Przeczytana: 02 lipca 2013

"Nie dopuść, żeby praca przeszkodziła ci w osiągnięciu tego, co chcesz osiągnąć"

Książkę przeczytałam do końca tylko dlatego, że nie lubię zostawiać niedokończonych spraw. Ledwo przebrnęłam do końca. Książka ani mądra, ani wartościowa, ani zabawna, ani wciągająca. Takie byle co.

Anna | 2011-01-18
Przeczytana: 17 stycznia 2011

Swietna!

Agatia | 2012-07-18
Przeczytana: 15 lipca 2012

Życie codzienne, marzenia, miłości i przyjaźnie. Radości i smutki, wzloty i upadki, po prostu... Normalność. Wesołe bohaterki, które nie są nadzwyczajne, ale maja nadzwyczajna ambicję i chęci. Chcieć, to móc - oto główny morał całej tej historii.

Zirtael | 2012-04-22
Przeczytana: 21 kwietnia 2012

Ciekawa książka. Obudziła we mnie całą falę uczuć... począwszy od radości, przyjemności do zniesmaczenia. Jak głosi stara maksyma, każda książka zawiera w sobie coś pożytecznego. Ta pozycja też ma coś takiego, ma swoje przesłanie.

lakasita | 2017-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Straszne, męczyłam się bardzo czytając. Nic w tej książce nie ma ciekawego. Główna bohaterka właściwie tylko pije i imprezuje. I o tym jest ta kasiążka. Nie polecam.

eWa_A | 2011-01-15

spoko