Koniec i początek

Okładka książki Koniec i początek Ariella Papa
Okładka książki Koniec i początek
Ariella Papa Wydawnictwo: Harlequin Seria: Red Dress Ink literatura obyczajowa, romans
Red Dress Ink
Endings and beginnings
Harlequin
2003-01-01
2002-01-01
Klaryssa Słowiczanka
romans literatura kobieca miłość Harlequin

Niestety nie zapamiętam ani głównej bohaterki, ani fabuły tej książki. Właściwie nie znalazłam w niej nic interesującego ani pouczającego. Tak naprawdę czytanie ciągnęło się w nieskończoność. Eve Vitali usilnie stara się żyć niczym w serialu "Seks w wielkim mieście" - dużo imprez, seksu, beztroski. Jednak jej wieczne niezadowolenie psuje całą sympatię, jaką mogłaby wzbudzić w czytelniku.

Straszne, męczyłam się bardzo czytając. Nic w tej książce nie ma ciekawego. Główna bohaterka właściwie tylko pije i imprezuje. I o tym jest ta kasiążka. Nie polecam.

Eve Vitali ma dwadzieścia cztery lata i jest o krok od miłości i wspaniałego życia opisywanego w magazynach ilustrowanych. Nosi co prawda kostiumy w stylu Jackie Kennedy, ale pracuje jako asystentka w (zgroza!) piśmie dla cyklistów. Wszyscy ją przekonują, że to początek prawdziwej kariery, ale jej życie sprowadza się do surfowania po sieci i snuciu się po barach z wyzwoloną boginią seksu, Tabithą. Eve w pewnym, momencie uświadamia sobie, że eleganckie przyjęcia, obowiązkowe wizyty w domu i tabuny facetów to nie wszystko...

"Nie dopuść, żeby praca przeszkodziła ci w osiągnięciu tego, co chcesz osiągnąć"

Książkę przeczytałam do końca tylko dlatego, że nie lubię zostawiać niedokończonych spraw. Ledwo przebrnęłam do końca. Książka ani mądra, ani wartościowa, ani zabawna, ani wciągająca. Takie byle co.

Swietna!

Swietna!

spoko

spoko

Życie codzienne, marzenia, miłości i przyjaźnie. Radości i smutki, wzloty i upadki, po prostu... Normalność. Wesołe bohaterki, które nie są nadzwyczajne, ale maja nadzwyczajna ambicję i chęci. Chcieć, to móc - oto główny morał całej tej historii.

Zwykła powieść o kobiecie, która lubi zaszaleć z przyjaciółkami, wyrywać facetów, bawić się i korzystać z życia. Książka mnie nie zafascynowała aczkolwiek dało się ją przeczytać.

1976

Bardzo nijaka, bardzo słaba. Nie wiem dla kogo adresowana jest ta książka, na pewno nie dla mnie, bo męczyłam się wyjątkowo.

• Kindle
  • Posiadam2
  • Proza
  • 2006
  • 1996-2011

Dodaj cytat z książki Koniec i początek