Kim jest ta kobieta

Tłumaczenie: Cezary Cieśliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Em
Rightfully mine
kobieta
dona

Pewnego dnia szczęście Gaby Cocroft, prowincjonalnej gospodyni domowej, pryska jak mydlanka bańka. Po kilkunastu udanych latach małżeństwa mąż oświadcza, że przestał ją kochać. Do trosk osobistych dochodzą kłopoty finansowe.

Świetna, wielowątkowa powieść o kobiecie zmuszonej wziąć swoje życie w własne ręce. Zostawiona przez męża po wielu latach małżeństwa podkoloryzowuje swoje dane i zaczyna karierę w świecie handlu antykami. Trochę sensacji, historii, wątki miłosne- to wszystko sprawia, że książkę czyta się szybko i z wielkim zainteresowaniem.

maykaf | 2015-02-04
| 2014-07-25