Czekam na prawdziwą miłość

Tłumaczenie: Zdzisława Lewikowa
Wydawnictwo: Świat Książki
Touching the Sky
dona

Piękna opowieść o przyjaźni, namiętności i głębokim uczuciu. Historia kobiety, która uciekając od bolesnych wspomnień przeniosła się z Nowego Jorku do spokojnego, położonego wśród dzikich gór i jezior miasteczka w stanie Vermont. Jednak po latach uczucie nie daje o sobie zapomnieć. Bohaterka wyrusza w drogę powrotną, aby odszukać stracony czas.

myślnik | 2013-08-12
Przeczytana: 2009 rok

Nie było to coś co mnie zachwyciło,ale określenie jej mianem dna lub porażki jest totalnym nieporozumieniem.
Czas zatarł pierwsze wrażenia,ale myśl,że to co czytałam było jednym wielkim "jestem na nie",raczej nie dałoby się zatrzeć.

Póki nie spróbujesz nie wiesz jak smakuje - rada dla wszystkich niezdecydowanych.

Anka | 2012-10-10
Na półkach: Czytadła, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2012

Czasami czytam książki z masochistyczną przyjemnością - ta należała właśnie do tego gatunku.
Nieodparcie nasuwa mi się skojarzenie z Januszem L. Wiśniewskim - natężenie nieszczęść, które spadły na bohaterów jest większe niż jestem w stanie przyjąć. Do tego potworne tłumaczenie, zęby bolały przy niektórych sformułowaniach.
Łzawa, naiwna i irytująca.

mania3211 | 2011-04-04

super