Złapana w sieć

Tłumaczenie: Magdalena Waczkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "H2O- wystarczy kropla!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Service Zawada
Gefangen im netz
978-83-7550-198-8
Ada

..Nad Gold Coast zapadał wieczór. Słońce zaszło, ustępując miejsca księżycowi. Światła z okolicznych budynków odbijały się w wodach kanału. Samotna łódka przepłynęła obok willi Cleo Sertori. Z okien domu biła słaba poświata. I tylko złowieszcze odgłosy dobiegały od strony budynku.... Emma, Cleo i Rikki mają wspólną tajemnicę - jedna kropla wody może zamienić je w syreny...

aAtlanta | 2014-02-22
Przeczytana: 2010 rok

Przeczytałam ją bardzo dawno temu. Książka faktycznie nie ma za dużo stron, jest dla młodszych czytelników napewno, widze to po wielkich literach. Jako, że byłam młodsza bardzo mi się spodobało. Jest na półce u mojej cioci, którą odwiedzam bardzo często, wiec tam jest bezpieczna. Przypomina mi o takim fajnym dzieciństwie, o tym syrenkach. Książka powstała pewnie o oparciu serialu. Nawet pamiętam gazetę. Ukazywała sie co 2 miesiące o_O

Smakosz_książek | 2012-05-21

Raczej obejrzane :P