Pamiętniki Asty

Asta’s Book
978-83-7470-203-4
rodzina, saga, zbrodnia, życie
Ag2S

W 1905 roku Asta Westerby razem z mężem i dziećmi przybywa do Londynu, żegnając ojczystą Danię. Rasmus, jej mąż, podróżuje ciągle w interesach i Asta czuje się samotna w tym nowym kraju. Stąd postanowienie, by pisać pamiętnik. Ten pamiętnik obejmuje kolejnych kilkadziesiąt lat jej życia, a po śmierci Asty jej córka Swanny zdecyduje się wydać tę historię rodzinną. Historię, która wiąże się z...

Ten pamiętnik obejmuje kolejnych kilkadziesiąt lat jej życia, a po śmierci Asty jej córka Swanny zdecyduje się wydać tę historię rodzinną. Historię, która wiąże się z pewną nierozwiązaną zbrodnią i zaginięciem małego dziecka w okolicy, gdzie żyła Asta.
Jednak dopiero w trzecim pokoleniu, po śmierci Swanny, wnuczka Asty, Ann Eastbrook, z pomocą swego przyjaciela będzie w stanie odkryć całą prawdę o tajemnicach rodzinnych sprzed prawie stu lat – tajemnicach naprawdę szokujących.

Kasia | 2014-05-14
Przeczytana: 14 maja 2014

Książka bardzo mi się podobała.
Pierwszy raz wpadł moje ręce taki rodzinny pamiętnik.
Gorąco polecam!
Nic dodać nic ująć.

Dorota Piękna | 2016-09-04

Książkę przeczytałam do końca, ale w niektórych momentach miałam ochotę odstawić ją na półkę. Nie wciągnęła mnie, ciągnęła się jak dla mnie w nieskończoność.

asialc | 2011-01-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 09 stycznia 2011

Dla mnie rewelacyjna! Nie mogłam przestać czytać i do końca trzymała w malutkim napięciu ;-) Nie chcę więcej pisać, żeby nie zdradzić szczegółów, a boję się, że to nastąpi kiedy zaczne się rozpiywać ;-)

dorota | 2011-06-21
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Ksiazka napisana pieknym jezykiem literackim i tylko dzieki temu dobrnelam do konca.Pamietniki ktore pisala Asta po wyjezdzie z Danii ,przeplataja sie z terazniejszoscia i dotycza losow jej corki i wnuczki. Ksiazka pelna opisow,tesknoty za prawdziwa wielka miloscia,za krajem ,Asta czula sie wyobcowana w nowym kraju,brak przyjaciol spowodowany bariera jezykowa ,samotnosc z powodu czestej nieobecnosci meza rekompensowala pisaniem. Ksiazka mnie zmeczyla ,moze nie tego oczekiwalam,dopiero w polowie wnuczka z zapiskow babki dowiiaduje sie o popelnionym przed prawie 100 laty morderstwie,ale jest ono tylko tlem tej ksiazki. Niewiele sie w niej dzieje ,wiec trudno mi sie zgodzic z poprzednim recenzentem ze trzyma w napieciu.

violino | 2015-09-21
Na półkach: Przeczytane, Na półce, 2015