Drapieżcy I

Cykl: Drapieżcy (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Rapaces 1
komiksy

Świat przełomu tysiącleci wcale nie jest wolny od cieni dawnych demonów, które nawet dziś staczają ze sobą walki. "Drapieżcy" to mroczna, pełna przemocy i seksu opowieść o zemście, jakiej dokonuje tajemnicze rodzeństwo, Drago i Camilla, na równie tajemniczej rasie, wyglądającej na pierwszy rzut oka tak samo jak ludzie... Serię stworzyli w 1998 r. scenarzysta Jean Dufaux (znany ze "Skargi Utraconych Ziem") i rysownik Enrico Marini ("Skorpion", "Cygan").

Kornel Nocoń | 2015-10-08
Na półkach: Komiksy, Horror, Przeczytane