Krytyczny słownik mitów i symboli nazizmu

Wydawnictwo: Sic!
historyczna

Książka katalońskiej germanistki Rosy Sali Rose była dużym wydarzeniem na hiszpańskim rynku wydawniczym. Autorka dokonuje w swojej pracy nowatorskiej sekcji zwłok nazizmu, sięgając do jego korzeni do ludzkiego umysłu.

Korneliusz | 2016-07-24
Na półkach: Historia, Posiadam, Przeczytane

Pozycja zalecana dla wszystkich osób, które interesują m.in. okultystycznymi źródłami nazizmu. Jej treść pozwala lepiej zrozumieć szereg zagadnień oraz symboli związanych z ideologią nazistowską. Jest w zasadzie taka podręczna mini-encyklopedia, do której można się w razie potrzeby odwołać i znaleźć interesujące nas hasło. Zdecydowanie polecam.

Arieen | 2010-01-10
Na półkach: Mój kanon, Przeczytane

Rewelacyjna pozycja, rzucająca nowe światło na ideologie nazizmu. Coś dla miłośników historii, szczególnie współczesnej.

| 2010-08-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, historia
Przeczytana: 02 sierpnia 2010

Autorka doskonale odrobiła pracę domową przygotowując tę publikację.

Ludi | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2013

Bardzo fajny słownik, pozwala się kompleksowo zorientować w tym, jak bardzo wyznaniowym ustrojem był nazizm i znajdzie się też tak kilka bardzo ciekawych a niepowszechnych faktów.

RabidBlackDog | 2013-04-05

Rewelacyjna pozycja, znakomite, nie tendencyjna i bardzo szczegółowe opracowanie tematu.

Kurt13Cidaris | 2016-10-23
ordoabchao | 2016-03-07