Survival techniki przetrwania

978-83-11-11824-9
sztuka przetrwania, survival
poradniki
chudy2k11

To, na ile człowiek czuje się zagubiony, gdy nagle znajduje się poza zasięgiem cywilizacji, zależy od okoliczności i odpowiedniego szkolenia. Już samo zdanie sobie sprawy, że nasi przodkowie żyli w takich właśnie warunkach powinno ułatwić sprawę. Prezentowane w książce techniki pomogą zorganizować się w sytuacji, gdy człowiek zdany jest tylko na siebie. Publikacja dotyczy najbardziej...

Prezentowane w książce techniki pomogą zorganizować się w sytuacji, gdy człowiek zdany jest tylko na siebie. Publikacja dotyczy najbardziej ekstremalnych środowisk na kuli ziemskiej - pustyń, wysokich gór, bagien itp.

Lopez | 2013-11-10
14m3rp1 | 2013-05-01