The Last Word
opowiadania
dona

Paul Micon, autor Śmierci Davida Debrizziego i Życzenia Adama, tym razem przedstawia pięć różnych opowieści "w jednej": opowieść o powrocie syna marnotrawnego, opowieść o religijnym szarlatanie, opowieść o dziwacznej, ekscentrycznej rodzinie, opowieść o bogatym mieście białych Amerykanów oraz opowieść o współczesnym Kandydzie. Całą zwariowaną fabułę ubarwia błyskotliwy dowcip i przemądre, satyryczne spojrzenie na amerykański komiksowy świat.

Agnieszka74 | 2016-09-28
gwiazdka | 2012-09-06