Serce matki

Tłumaczenie: Elżbieta Desperak
Wydawnictwo: BIS
Trail of Secrets
niebieska

Ellie Nightingale jako osiemnastoletnia dziewczyna zostaje samotną matką. Wyrzucona z domu, przyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie mieszkając kątem u siostry pracuje i opiekuje się dzieckiem. Pewnego dnia jej czteromiesięczna córeczka zostaje porwana i ślad po niej ginie. Po latach Ellie, ciągle bezdzietna i rozpaczliwie pragnąca mieć rodzinę, poznaje młodą dziewczynę, która chce oddać do adopcji...

Po latach Ellie, ciągle bezdzietna i rozpaczliwie pragnąca mieć rodzinę, poznaje młodą dziewczynę, która chce oddać do adopcji swoje nie narodzone dziecko.

Grażyna | 2012-01-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2005 rok

Gorąco polecam tym ,którzy lubią wzruszać się...

Ewa | 2016-03-27
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Pierwsza i jak dotąd jedyna książka tej autorki, którą czytałam. Bardzo mi się podobała.

Ewa | 2017-01-03
dana | 2016-10-30