Czerwona śmierć

Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Crime Classic [Da Capo], Easy Rawlins". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Red death
83-85373-24-1
kryminał, morderstwo, Easy Rawlins
Aleksandra

Los Angeles, okres „polowania na czarownice”. Easy Rawlins, szantażowany przez FBI i Urząd Podatkowy, musi się podjąć dość obrzydliwego zadania. Na domiar złego policja upatruje w nim sprawcę brutalnych morderstw...

betina360 | 2015-09-25
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 25 września 2015

Easy jest szantazowany przez FBI oraz Urzad Podatkowy. Przez co musi sie podjac niewygodnego dla niego zadania. Policja widzi w nim morderce pewnej mlodej kobiety lecz on musi udowodnic swoja niewinnosc. Dobry kryminal ktory szybko sie czyta.

Dominika | 2014-03-22

Długo zabierałam się za przeczytanie tej książki, ale szczerze powiem - nie żałuję.

Agata | 2017-05-16
Sumire | 2011-10-03
Przeczytana: lipiec 2010
Aleksandra | 2010-08-21
AKor | 2017-05-18
Pięciu kultowych bohaterów kryminałów, którzy w Polsce nie są znani (prawie)

Sherlock Holmes, Hercules Poirot, Philip Marlowe, Kurt Wallander, Harry Hole, Liz Salander – można by tak długo. Kryminał jako gatunek obfituje w postacie, które wpisały się na trwałe w pamięć czytelników. Jest jednak kilka, które chociaż popularne i ważne, w Polsce się jednak nie przebiły.