Dom sióstr Eliott

Seria: Biblioteczka pod Różą
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The House of Eliott
dona

Książka Jean Marsh opowiada o losach dwóch sióstr, Beatrice i Evangeline. Mają one mnóstwo sekretów - nawet przed sobą. Ich zakład rozwinął się w latach dwudziestych z niewielkiej pracowni, szyjącej eleganckie stroje, w ekskluzywny salon haute couture - Dom Sióstr Eliott. Beatrice, starsza z sióstr, rozsądniejsza, sądzi, że wiek, w którym mogła myśleć o małżeństwie, już minął; fotograf-portrecista dam z wyższych sfer, Jack Maddox, jest przeciwnego zdania. Ich związek obfituje w konflikty i wątpliwości. Ewangeline, młodsza, niezwykle pociągająca siostra, nawiązuje romans ze starszym od siebie mężczyzną, który jednak nie myśli o trwałym związku. Kontynuacją losów sióstr Eliott jest książka W cieniu wojny autorstwa Elizabeth O'Leary.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/