Como, wróć! Jak zdobyć serce nieufnego psa

Tłumaczenie: Beata Otocka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psy i ludzie - prawdziwe historie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Galaktyka
Come back, Como
psy
przygodowa
Leonor

Como, wróć! to komiczna i chwytająca za serce opowieść o desperackich próbach pozyskania przez amerykańskiego dziennikarza zaufania trudnego psa po przejściach, w którym ?zakochała się? córka autora. W książce roi się od humorystycznych scen pościgów za przygarniętym ze schroniska terierem, spiskowania przed każdym spacerem i prób przechytrzenia psiaka. Como, wróć! to po części zbeletryzowany poradnik, jak sobie poradzić z nieufnym psem, a po części doskonała, pełna humoru opowieść filozoficzna o zbawiennym wpływie posiadania czworonoga na życie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. To historia trudnej znajomości, która poddana wielu niełatwym próbom, na koniec przeradza się w szczere, niekłamane uczucie.

Małgorzata | 2014-06-08
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 08 czerwca 2014

Kiedy zobaczyłam okładkę książki,poczułam ukłucie w sercu.Przypomniał mi się mój pierwszy pies Misiu,również mieszaniec,nieufny terier,którego przygarnęliśmy z rodziną,gdy miałam 7 lat.Tytułowy Como miał białą sierść zaś Misiek kremową,w zachowaniu i przygodach bardzo podobni do siebie:)Książka otworzyła wrota mojego dzieciństwa.Opowieść pełna humoru i wzruszeń.Możliwe,że ja też spróbuję napisać książkę o swoim pupilu:-)

Korenia | 2012-12-26
Przeczytana: 2011 rok

Fajna, ciepła książka o adoptowanym trudnym psiaku ze schroniska i jego przygodach. Como nie cierpi mężczyzn, a jego opiekunem jest właśnie mężczyzna. Trudno im się dogadać :-)

Pola | 2013-08-02
Przeczytana: 02 marca 2013