O jednym takim... Biografia Jarosława Kaczyńskiego

Wydawnictwo: Czarne
978-83-7700-006-9
polityka, Jarosław Kaczyński
Krzysiek W

Lider, wojownik, rewolucjonista, Prezes, twórca IV RP, Kaczor - to tylko niektóre z określeń Jarosława Kaczyńskiego. Bez względu na sympatie polityczne, każdy musi przyznać, że to najważniejszy polityk 20-lecia wolnej Polski.

Michael Shootbook | 2016-01-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, ~ D4, 2016
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Jako polityk jest Jarosław Kaczyński od lat medialnie tłamszony, niszczony i wyśmiewany, często wręcz traktowany nie tylko z przymrużeniem oka, ale i pogardą i złośliwością, której mu nie szczędzi się na każdym kroku. Wszelkie publiczne rankingi, mocno manipulowane już choćby przez formę zadanego pytania, sugerują, że nie cieszy się on nie tylko społecznym poparciem, ale wręcz ma najniższe zaufanie wśród polityków. Opinia ma wmawiane jak należy go postrzegać, a prezentowany obraz pokazuje go jako kogoś kto wszystko niszczy, rozbija, jest obsesyjny, kunktatorski i żądny władzy. Nic bardziej mylnego. Z niniejszej lektury wyrasta Kaczyński na prawdziwego męża stanu, mimo tych wszystkich krytycznych uwag i ocen, bo swoją stanowczością i konsekwencją i politycznym zmysłem, pomimo tylu porażek i potknięć jest jak okręt niezatopiony w oceanie burz i ogromnych fal, które nie raz zalewały pokład, na którym przyszło mu stać i sterować partią. Większość zarzutów wynika z absolutnie...

Jędrzej | 2014-03-08

Ogólnie nie podobała mi się.Dużo pisania o niczym.
Być może fajna dla kogoś kto interesuje się polityką!

Damian Zabawski | 2012-10-24

Nie może być inaczej. Świetny warsztat. Doskonały styl.

Ariel_O | 2016-11-26
karolas | 2016-08-31