Wojna pancerna

Wydawnictwo: Morex
wojna
historia

Przejmujący i obiektywny opis wojny pancernej na wszystkich teatrach działań wojennych w latach od 1939 do 1945 z punktu widzenia obu toczących wojnę stron oraz państw neutralnych.

Krzysiek W | 2010-08-27
Przeczytana: 2007 rok

Ilość materiału fotograficznego jaki zebrał autor w tej książce jest imponująca. Pozycja zawiera przegląd działań wojsk pancernych od pierwszego po ostatni dzień wojny, zarówno w Europie, Afryce jak i na Dalekim Wschodzie. Napisana jest jednak dość sztywnym, niemal wojskowym językiem, nie jest więc łatwą lekturą.

Garbaty-Aniol11 | 2013-12-27

Książka jako źródło niepowtarzalnych fotografii, jest bezcenna, tekst to suche fakty, zero dialogu, anegdoty , czegoś co może zainteresować, ciężko się czyta tego typu tekst, choć nie można autorowi zarzucić braku wiedzy.
Gdyby rozbudować warstwę tekstową o jakiekolwiek emocje, książka byłaby najlepsza w temacie!

irman | 2016-10-15
Greg | 2016-03-08