A Change of Climate
Zmiana, klimat
dona

Anna i Ralph wyjeżdżają do Afryki - on ucieka przed dominacją ojca, ona pomaga mu prowadzić misję dla tubylczej ludności. Jednak na tym kontynencie trudno uciec przed polityką. Działalność charytatywna zaczyna kolidować z interesami białych. W końcu dochodzi do tragedii, która położy się cieniem na ich życiu - pewnej dramatycznej nocy porwane zostają ich dzieci - bliźnięta. Z odnalezioną córką wracają do Anglii, ale już nigdy nie odzyskują spokoju.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Majka | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Książka z cyklu takich, które czyta się nawet nieźle ale na końcu nie wiem właściwie co autor chciał mi przekazać.

ceylan | 2013-04-25
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

powieść obyczajowa na początku trochę nudna ale póżniej losy bohaterów coraz ciekawsze, polecam

Rafał Głogowski | 2012-10-18

trochę nudna