Albo - albo

Tłumaczenie: Jan Rybicki
Seria: Złota Seria
Wydawnictwo: Amber
You can't do both

Przemiany obyczajowe dokonujące się w Anglii w latach trzydziestych nie pozostają bez wpływu na emocjonalną i intelektualną edukację Robina Daviesa. Szkoła i studia, skomplikowane stosunki rodzinne i młodzieńczy bunt, niezwykłe znajomości i pierwsze uczucia składają się na barwną rzeczywistość. Przez pryzmat nowych doświadczeń Robin stopniowo poznaje samego siebie. Subtelny dar obserwacji i refleksyjna natura w połączeniu z niepohamowaną ciekawością życia pozwalają mu odkryć niezwykły świat.

źródło opisu: http://www.empik.com/albo-albo-amis-kingsley,295356,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/albo-albo-amis-kingsley,295356,ksiazka-p