100 bajeczek kołysaneczek

100 storie della buonanotte
978-83-7442-955-9
bajki, dzieci
kinga

Dla dzieci, które będą zasypiać przy ciepłych, pogodnych bajeczkach...Bajeczkach, które przynoszą tylko kolorowe, bezpieczne sny. Dla rodziców, którzy dobrze wie. Dla dzieci, które będą zasypiać przy ciepłych, pogodnych bajeczkach... Bajeczkach, które przynoszą tylko kolorowe, bezpieczne sny. Dla rodziców, którzy dobrze wiedzą, że bajka na dobranoc to coś więcej niż sposób na smaczny sen, to...

Bajeczkach, które przynoszą tylko kolorowe, bezpieczne sny.
Dla rodziców, którzy dobrze wiedzą, że bajka na dobranoc to coś więcej niż sposób na smaczny sen, to prawdziwy rytuał, budujący więź z dzieckiem, dający maluchom poczucie bezpieczeństwa.
Zalety bajeczek kołysaneczek: 100 ciepłych, wyciszających bajeczek, które sprawią, że moment zasypiania stanie się naprawdę magiczną chwilą.
To wyjątkowe bajeczki, ukołyszą dzą, że bajka na dobranoc to coś więcej niż sposób na smaczny sen, to prawdziwy rytuał, budujący więź z dzieckiem, dający maluchom poczucie bezpieczeństwa.
[źródło: www.empik.com]

kinga | 2010-11-15