Jak dobrze wyglądać po 40-tce

poradniki
G+J
2010-09-22
2010-09-22

Okładka książki Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać Artur Barciś, Olga Borys, Ryszard Cebula, Katarzyna Dowbor, Anna Gruszczyńska, Cezary Harasimowicz, Paulina Holtz, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Klimowicz, Rafał Królikowski, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Dorota Suwalska, Agnieszka Tyszka, Janusz Leon Wiśniewski, Grażyna Wolszczak
Bajkoterapia, ... Artur Barciś, Olga ...

Pomimo całego oceanu pomyj wylanego na Ibisza za napisanie tej książki polecam ją jednak przeczytać. Polecam tym, którzy chcą się troszkę poruszać i poprawić swoje samopoczucie a nie bardzo wiedzą od czego zacząć. Owszem, autor troszkę zbyt bardzo przejął się tym co udało mu się osiągnąć (zresztą przy pomocy trenera na którego większości czytelników i tak nie stać) ale sama lektura dostarczy sporo ciekawych informacji na temat zdrowego odżywiania czy ćwiczeń poprawiających kondycję, a co za tym idzie zdrowie i wygląd.

Pewnego dnia na spacerze z paczą przyjaciół, szedłem ulicą i usłyszałem siermiężne krzzyyyy... to moja koszulka rozdarła mi nie na placach, sama z siebie :)

A tak na poważnie jestem osobą która regularnie ćwiczy dlatego też padłem ofiarą żartu kolegów którzy postanowili zakupić dla mnie książkę Krzysztofa, przejrzałem ją powierzchownie i muszę stwierdzić że w wielu kwestiach Ibisz miał (ma) rację, za co chwała. Ale gadki o pękających ubraniach mógł sobie odpuścić :P

Nigdy nie byłem fanem Ibisza, ale dostałem książkę na urodziny (pomimo, że do 40 brakuje mi sporo),to mówię przeczytam.
Same porady dotyczące diety i treningu nie są złe, ale humor autora i jego ciągłe przechwalanie się, irytują trochę.

Do recenzji trafiła mi się książka inna niż wszystkie. Książka napisana przez mężczyznę znanego z telewizji, prowadzącego wiele programów. Gdy ją dostałem do recenzji pojawiło się w mojej głowie pytanie czy znajdę w książce odpowiedź dlaczego ją napisał? Jeżeli ktoś spodziewa się ckliwych wyznań o karierze i życiu osobistym to się rozczaruje. Książka skierowana głownie dla mężczyzn "na zakręcie", czyli w okolicach czterdziestego roku życia. Oczywiście przeczytać ją może każdy, ale Krzysztof Ibisz stawia na świeczniku swoje ćwiczenia i swoje wysportowane ciało. O czym więc jest ta książka? Głównie składa się z opisu ćwiczeń, wielu rad dotyczących zdrowego i dobrego odżywania, zalecanych badań które i w jakich odstępach czasu musimy wykonywać, aby być pewni swojego zdrowia. Ibisz opisuje wszystko z własnego doświadczenia, co jest dodatkowym atutem aby się zapoznać z książką. Dieta, styl życia i ćwiczenia a oprócz tego wiele zdjęć z siłowni na której Krzysztof Ibisz regularnie ćwiczy. Kawałek męskiej, dobrej literatury którą polecam wszystkim entuzjastom sportów siłowych oraz tym dla których zdrowie jest ważne.

• Poradniki, Popularnonaukowe
  • Virtualo.pl