Jak dobrze wyglądać po 40-tce

Wydawnictwo: G+J
poradniki
Polaris

Znany prezenter, Krzysztof Ibisz – od lat na szczycie najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego showbiznesu – już jako czterdziestoletni, dojrzały mężczyzna postanowił, że właśnie teraz będzie wyglądał najlepiej w całym swoim życiu. Czy czterdziestoparoletni człowiek może zmienić swój wygląd, sprawność i wydolność, uzyskując po raz pierwszy w życiu sportową sylwetkę z kratką na...

Czy czterdziestoparoletni człowiek może zmienić swój wygląd, sprawność i wydolność, uzyskując po raz pierwszy w życiu sportową sylwetkę z kratką na brzuchu?
Czy może mieć ciśnienie i tętno dwudziestolatka?
Optymizm i większą wiarę w swoje możliwości?
Przykład Krzysztofa Ibisza, który opracował i zastosował wszechstronny program opisany w tej książce, dowodzi że tak.
Co więcej – można to osiągnąć, nie rezygnując z życia prywatnego i aktywności zawodowej.
I najważniejsze – Ibisz udowadnia, że sukces może osiągnąć każdy, jeśli zastosuje się do przedstawionych w tej książce reguł i będzie systematycznie ćwiczył.

Uwaga!

Bardzo nam przykro, ale to nie jest kolejny nudny poradnik. Tę książkę czyta się jednym tchem – i już sama lektura rozgrzeje Twoje mięśnie brzucha. Bo – tak, drogi czytelniku – będziesz się śmiał często i głośno. Autor postarał się o to, żeby obok instrukcji, przepisów i porad nie zabrakło ciekawostek z jego barwnego życia i ze świata naszego wstrząsającego showbiznesu. Przede wszystkim jednak, Ibisz został Twoim królikiem doświadczalnym. Zamiast się mądrzyć, po prostu zaczął działać.

I wygrał.

Ty też możesz wygrać. A ta książka Ci w tym pomoże.

Piotr | 2011-05-02
Przeczytana: 02 maja 2011

Do recenzji trafiła mi się książka inna niż wszystkie. Książka napisana przez mężczyznę znanego z telewizji, prowadzącego wiele programów. Gdy ją dostałem do recenzji pojawiło się w mojej głowie pytanie czy znajdę w książce odpowiedź dlaczego ją napisał? Jeżeli ktoś spodziewa się ckliwych wyznań o karierze i życiu osobistym to się rozczaruje. Książka skierowana głownie dla mężczyzn "na zakręcie", czyli w okolicach czterdziestego roku życia. Oczywiście przeczytać ją może każdy, ale Krzysztof Ibisz stawia na świeczniku swoje ćwiczenia i swoje wysportowane ciało. O czym więc jest ta książka? Głównie składa się z opisu ćwiczeń, wielu rad dotyczących zdrowego i dobrego odżywania, zalecanych badań które i w jakich odstępach czasu musimy wykonywać, aby być pewni swojego zdrowia. Ibisz opisuje wszystko z własnego doświadczenia, co jest dodatkowym atutem aby się zapoznać z książką. Dieta, styl życia i ćwiczenia a oprócz tego wiele zdjęć z siłowni na której Krzysztof Ibisz regularnie...

skylight | 2013-08-01
Przeczytana: 2012 rok

Pomimo całego oceanu pomyj wylanego na Ibisza za napisanie tej książki polecam ją jednak przeczytać. Polecam tym, którzy chcą się troszkę poruszać i poprawić swoje samopoczucie a nie bardzo wiedzą od czego zacząć. Owszem, autor troszkę zbyt bardzo przejął się tym co udało mu się osiągnąć (zresztą przy pomocy trenera na którego większości czytelników i tak nie stać) ale sama lektura dostarczy sporo ciekawych informacji na temat zdrowego odżywiania czy ćwiczeń poprawiających kondycję, a co za tym idzie zdrowie i wygląd.

Marek Respondek | 2011-06-30
Przeczytana: 25 czerwca 2011

Nigdy nie byłem fanem Ibisza, ale dostałem książkę na urodziny (pomimo, że do 40 brakuje mi sporo), to mówię przeczytam.
Same porady dotyczące diety i treningu nie są złe, ale humor autora i jego ciągłe przechwalanie się, irytują trochę.

Pewnego dnia na spacerze z paczą przyjaciół, szedłem ulicą i usłyszałem siermiężne krzzyyyy... to moja koszulka rozdarła mi nie na placach, sama z siebie :)

A tak na poważnie jestem osobą która regularnie ćwiczy dlatego też padłem ofiarą żartu kolegów którzy postanowili zakupić dla mnie książkę Krzysztofa, przejrzałem ją powierzchownie i muszę stwierdzić że w wielu kwestiach Ibisz miał (ma) rację, za co chwała. Ale gadki o pękających ubraniach mógł sobie odpuścić :P

iza | 2016-05-13
Kozakao | 2015-09-18