Na progu piekła

Tłumaczenie: Agnieszka Karpowicz
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Living on the devil's doorstep
83-85435-43-3
literatura faktu
Justyna

Książka jest przejmującą opowieścią o ludziach narkotykowego szlaku prowadzącego z Amsterdamu przez Grację, Turcję, Iran, Afganistan do Indii i Nepalu. Setki tysięcy młodych ludzi z zachodniego świata przemierza tan szlak w poszukiwaniu innego życia, innej prawdy i innych wzorców niż te, w których wyrośli. Opowieść jest relacją bezpośrednią młodego misjonarza, który wraz z rodziną zdecydował...

Opowieść jest relacją bezpośrednią młodego misjonarza, który wraz z rodziną zdecydował się żyć wśród tych wędrowców, aby móc do nich dotrzeć z Ewangelią. Slumsy Kabulu, koszmarne afgańskie wiezienia czy stacja misyjna wciśnięta miedzy dom publiczny a świątynię satanistyczną to miejsca toczącej się akcji.
Ten wstrząsający dokument kryzysu wartości wśród młodzieży Zachodu jest jednocześnie porywającym świadectwem miłości i potęgi Najwyższego.

Jagnieszka | 2012-06-06
Przeczytana: 1995 rok

czytam (po wielu latach od pierwszego razu:)))bo książka jest niezwykła

ememens93 | 2017-10-21
Artur | 2017-08-31