Dyskusje o książce Sonata Kreutzerowska

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
sprzedam/wymienię książki archiwalny 4
Jestem nową osobą i dopiero aktualizuje swój profil, ale z chęcią wymienię lub sprzedam bardzo atrakcyjnie następujące książki:  Sekta zabójców Sekta zabójców  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a ks. 1
12 lata temu
13 lata temu
temat zdrady w literaturze...
enga: Heh, jakoś po przeczytaniu TEGO śmiem sądzić, że chyba jednak nie byłaś za młoda. A tam też oceny i opinie były nabijane przez jakiegoś "boota" ;) Niestety, możliwość wydawania książek na własny koszt przynosi nam więcej książek ekhm... średniej klasy, niż dobrych :/ W takim razie cieszę się, że nie zmarnowałam więcej swojego czasu. :)
13 lata temu