Brand Sense - Marka Pięciu Zmysłów

Wydawnictwo: Onepress
9788324619245
biznes, finanse

Tchnij życie w swoją markę! * Skuteczne oddziaływanie na emocje konsumentów za pośrednictwem wszystkich pięciu zmysłów * Kolejny krok w ewolucji marki * Tworzenie marketingowych rytuałów, zdobywanie prawdziwych wyznawców * Branding ujęcie holistyczne Niniejsza książka jest przełomowym dziełem, pokazującym, co największe światowe firmy robią inaczej, aby skutecznie integrować w swoich działaniach wszystkie pięć zmysłów wzrok, słuch, dotyk, smak i węch.

Marcin B | 2013-08-22

Fajnie napisana. Mozna sie wiele dowiedziec o strategiach, rozwoju czy upadku wielu znanych firm. Mi utkwilo w pamieci, że sw. Mikolaj zmienil barwę na czerwoną pod wplywem Coca-Coli :)

Melancholia | 2011-07-12

Książka mało interesująca, nie znalazłam w niej nic nowego. Wszystko co zostało tam opisane normalny logicznie myślący człowiek sam potrafi to stwierdzić i odkryć. Książka płytka i mało interesująca. Może sie okazać ciekawą lekturą tylko dla osób świeżutkich w branży - ale naprawdę żadna rewelacja.

chrisko82 | 2015-01-07
Sylvia | 2013-12-24