O dwóch różnych kobietach w życiu jednego mężczyzny

Wydawnictwo: Novae Res
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7722-059-7
beletrystyka, literatura
Kamila

Motywem przewodnim książki jest rodzina i dążenie do idealnego jej modelu. Przeżycia dzieciństwa i doświadczenia wieku młodzieńczego kształtują w mężczyźnie wyobrażenie o modelu rodziny, jaki powinien stworzyć we własnym życiu. Wiążąc się z wybraną kobietą, opisuje jej sposób funkcjonowania rodziny, do jakiego powinni zmierzać. Wskazuje również na to, że rodzina powinna stworzyć barierę ochronną dla wszystkich jej członków, gwarantując oparcie w chwili, gdy jeden z nich potrzebuje pomocy. Czy uda mu się odnaleźć upragnioną kobietę i stworzyć idealne domostwo?

Zenon Jerzy Maron jest autorem wielu opowiadań kryminalnych. Zadebiutował zbiorem pt. Pitaval pruszkowski. O dwóch różnych kobietach w życiu jednego mężczyzny jest jego pierwszą powieścią prozatorską.

miqa | 2011-09-15
Na półkach: Przeczytane, 2011