Dziecko reklamy

Wydawnictwo: Świat Książki
Brandchild
dziecko, reklama
asia

Co lubi, chce mieć i na co reaguje pozytywnie twoje dziecko? Autor, jeden z najwybitniejszych na świecie znawców "świata opakowań" i marek, w niezwykle ciekawej i ważnej książce wyjaśnia mechanizmy działania techniki marketingu i tłumaczy, jak na dzieci oddziałuje wszechwładna reklama - filmów, gier komputerowych, słodyczy, zabawek, sprzętu sportowego. Ten świat może być ładny i przyjazny,...

Co lubi, chce mieć i na co reaguje pozytywnie twoje dziecko?
Autor, jeden z najwybitniejszych na świecie znawców "świata opakowań" i marek, w niezwykle ciekawej i ważnej książce wyjaśnia mechanizmy działania techniki marketingu i tłumaczy, jak na dzieci oddziałuje wszechwładna reklama - filmów, gier komputerowych, słodyczy, zabawek, sprzętu sportowego. Ten świat może być ładny i przyjazny, wcale nie musi ogłupiać. Trzeba go poznać, by nie stracić wpływu na dziecko.

Łukasz Chrzanowski | 2015-01-29

Kapitalna książka. Jeśli lubisz książki marketingowe warto ja przeczytać. Mimo, że książka wydana w 2003 roku wiele aspektów jest nadal aktualna. Dużo praktycznej wiedzy. Książka zmusza do myślenia.

FmBlack | 2013-09-07
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Książka słabsza od "Zakupologia", zdecydowanie za długa jak na ilość oferowanej wiedzy. Na plus oczywiście ciekawostki dotyczące kilku marek. Niestety w 2013 dotkliwie zdezaktualizowana.

katka | 2015-07-31
Przeczytana: 2006 rok