Odrobina fałszerstwa

Seria: Tête à Tête
Wydawnictwo: Muza
kryminał
Ag2S

W salonie sprzedaży dzieł sztuki, gdzie pracuje Jola, zaczynają się dziać rzeczy dziwne a wszystkie dotyczą pewnego obrazu. Jej niepokój podziela Jacek sympatyczny młodzieniec ze sklepu z antykami ubrany może niezbyt gustownie (czarne żołnierskie buciory plus garnitur), ale równie ceniący malarstwo. Niestety i on zaczyna zachowywać się niezrozumiale. Czy w sprawę zamieszany jest także Filip Piecha artysta malarz, mąż przyjaciółki, u której Jola chwilowo zamieszkała. Bohaterka musi podjąć kilka ważnych decyzji, od których zależeć będzie wiele. Nie waha się osiągnąć celu, ale nie poprzestaje na utartych sposobach, gdyż w takie nie wierzy. Od czego fantazja! Czy uda się jej zapobiec katastrofie Czy walcząc o dzieła sztuki, obdarzy zaufaniem właściwe osoby. Na te i inne pytania czytelnik znajdzie odpowiedź, sięgając po książkę Marty Obuch po książkę pachnącą terpentyną i skrzącą się humorem.

„Ludzie mnie ciekawią” - wywiad z Martą Obuch

Skończyła szkołę wojskową, polonistykę i fotografię. Ceni sobie humor Joanny Chmielewskiej, dlatego poszła w jej ślady. O tym, jak czuje się, gdy jej siódme dziecko poszło w świat i czym dla niej jest poczucie humoru, przeczytacie w rozmowie z Martą Obuch.