Zakochana księżna

Tłumaczenie: Anna Reszka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse sprzed lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Duchess in Love
Wanda

Lady Amborgina Gorton jako niespełna dwunastoletnia dziewczynka została pod przymusem poślubiona Camdenowi, wówczas osiemnastoletniemu młodzieńcowi. W noc poślubną przerażony pan młody uciekł z sypialni i porzuciwszy młodziutką małżonkę, wyjechał do Grecji, gdzie oddał się swej pasji - rzeźbiarstwu. Po kilkunastu latach Camden wraca do Anglii na prośbę Amborginy, która pragnie unieważnić zawarte z nim, lecz nieskonsumowane małżeństwo, i wyjść za mąż za statecznego i godnego zaufania markiza. Po długiej rozłące Camden nie poznaje żony, która z niepozornego podlotka zmieniła się w rudowłosą, zielonooką piękoność. Zaskoczony jej wdziękiem i urodą, zaczyna rozumieć, jak wiele stracił, oddając ją innemu mężczyźnie.

MOUSE | 2015-01-07
Na półkach: Przeczytane, Romans

Już widząc okładkę wiadomo, że nie mamy do czynienia z literaturą wysokich lotów. Ale jak ktoś lubi czasem sięgnąć po romanse, to polecam. Jeśli szukacie czytelniczych uniesień, odradzam.

Katharina | 2016-09-15
książek: 2058