Rozkosz za rozkosz

Wydawnictwo: Amber
Pleasure for Pleasure
powieść amerykańska
Wanda

Chciała zabłysnąć, a naraziła się na kpiny całego londyńskiego towarzystwa. I to na samym początku sezonu balów! Ośmieszonej i upokorzonej Josie nieoczekiwanie śpieszy z pomocą hrabia Mayne. Postanawia nauczyć dziewczynę zalotnego zachowania, by wszyscy dostrzegli jej urodę i inteligencję. A któż mógłby być lepszym nauczycielem flirtu niż osławiony uwodziciel?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Sakarya | 2013-10-04
Przeczytana: 03 października 2013

Czwarta i ostatnia z cyklu "Cztery siostry", ale za to najlepsza. Przeplatają się tu dwa wątki: najmłodszej z sióstr Josie, za sprawą Crogana i jego znajomego w Londynie ośmieszonej już na początku sezonu, poprzez przypisanie jej przezwiska "Szkocka kiełbaska" oraz przyzwoitki lady Griseldy. A do tego wszystkiego jest jeden tajemniczy, słynny na cały Londyn, autor pamiętników z przygód miłosnych ludzi z wyższych sfer. I chociaż wszystko wskazuje na to, że opisane w nim romanse dotyczą hrabiego Mayne'a, to do końca nie wiadomo, kto je wszystkie spisał.

badylla | 2015-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bite dwadzieścia stron opisu nocy i dnia poślubnego, rozpływania się nad mlecznobiałą skórą Josie i obfitością jej kształtów... Za dużo.

Patrysia27 | 2013-01-15

Pochłonęłam ja w jedna noc. Wiele wydarzeń z tej książki odwzorowało się w moim życiu :)

eve | 2014-07-07
Przeczytana: 05 lipca 2014

Szału nie ma ale najgorzej też nie. Młodym jeśli chwilkę pomyślą o treści może dać pewne przemyślenia: że nie każdy po trzydzistce to staruch i czasami warto posłuchać gdy radzi z dobroci serca.

Ania | 2011-09-22
Przeczytana: 29 maja 2011

Jest świetna , ale nie lubię za bardzo jak już na początku znajomości bohaterzy książki biorą ślub.

Kasia W-ka | 2012-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2012

Trochę za dużo w tej książce niepotrzebnych dialogów. Ciekawa robi się dopiero pod koniec.

Aliss | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Moim zdaniem za dużo tu było wątków przez co główna para nie była wyjątkowa. Z jednej strony fajnie, że nie są pępkiem świata no ale kurcze czytam książkę właśnie dla nich a tu co chwile jakieś nowe historie i w gruncie rzeczy o nich samych nie ma w tej książce zbyt wiele. Miałam tez nadzieje, że ich romans będzie sie rozwijał powoli, namiętnie itp. A tu w sumie jakby tak zliczyć wszystkie sytuacje kiedy byli razem... to może tak z 2, 3 razy? Nie jest zła, czyta się nawet dobrze ale ciągle miałam to nieprzyjemne uczucie znudzenia kiedy znowuuu musiałam przebrnąć przez te historie ludzi którzy mnie nie interesowali.

AGA123 | 2017-05-15
Jhope19 | 2017-04-16