Tender Triumph
powieść, miłość, namiętność
Wanda

W piątek na drodze Katie pojawił się przystojny nieznajomy. Przed nastaniem niedzieli jej życie zmieniło się nie do poznania... Katie Conelly starała się zapomnieć o przeszłości, powracającej w bolesnych wspomnieniach, poświęcając się bez reszty ciekawej pracy zawodowej i spotykając z mężczyznami, których mogła trzymać na dystans. Jednak czuła, że czegoś istotnego brakuje w jej życiu - póki nie poznała dumnego, szorstkiego Ramona Galverry. Ten niezwykły mężczyzna o wielkim uroku osobistym i gwałtownej naturze obdarzył ją miłością, jakiej wcześniej nie znała, i wyzwolił w niej namiętność, jakiej nawet nie przeczuwała. Bała się jednak oddać serce nieznajomemu z innego świata, mężczyźnie o niepewnej przyszłości.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Kasiek | 2016-02-02
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 02 lutego 2016

Biorąc pod uwagę fakt, że nazwisko autorki kojarzy mi się wyłącznie z dobrze napisanymi romansami historycznymi, tego samego oczekiwałam tym razem i dlatego bez zapoznania się z opisem, dałam porwać się lekturze, a przynajmniej na takie porwanie miałam nadzieję. Już sam początek był dla mnie zaskoczeniem, bo rzecz dzieje się współcześnie w Ameryce, a nie jak zawsze w dziewiętnastowiecznej Anglii. Jednak nie zaczęło się najgorzej. Autorka ciekawie nakreśliła sytuację, wykreowała interesujących bohaterów i do połowy czytało się całkiem dobrze. Z zainteresowaniem śledziłam poczynania Katie i Ramona. Jednak z czasem zaczęło się robić nudno. Czekałam na jakiś zwrot akcji, choćby najmniejszy konflikt, ale się nie doczekałam. Biorąc pod uwagę fakt, że finał był oczywisty już od pierwszych stron, wyczekiwałam zakończenia z utęsknieniem, aby jak najszybciej sięgnąć po coś ciekawszego.

atram | 2016-09-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Cała historia ciekawie wymyślona, wciągająca, ale podobnie jak przy pozycji pt. "Podwójną miarą" zabrakło tej książce objętości, zabrakło rozwinięcia fabuły i dużo na tym straciła, bo potencjał niewątpliwie jest i naprawdę warto po nią sięgnąć.

Natalia | 2016-05-24
Przeczytana: 24 maja 2016

Spodziewałam się czegoś innego a tu facet niemal zmusza kobietę do ślubu po 3 tygodniach znajomości a ta głupia gęś żeby go nie zranić zgadza się.. słabe po prostu

eve | 2015-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2015

Jak na powieść tej autorki to jestem troszkę zawiedziona. Ta książka to taki naiwny romans. Bohaterka będąc bardzo młodą dziewczyną już po bardzo nieciekawym i tragicznym małżeństwie, który skończył się rozwodem dość łatwo pakuje się w koleją dziwną znajomość. Poznaje faceta, u którego od początku czuć brak pełnego zaufania. Od kobiety wymaga pełnego poświęcenia - żuć pracę, zostaw wszystko, kochaj mnie całym sercem a ja będę cię utrzymywał i kochał. Sam o sobie mówi niewiele a przynajmniej nie to co jest najistotniejsze. Myślałam jeszcze, że gdy tylko ona zrobi ten pierwszy krok on się odsłoni - niestety. Myślę że bardzo nierealne historia ale gdyby pisana była przez inną autorkę to nie byłabym tak rozczarowana. Jedna ze słabszych pozycji autorki.

xCarolinex | 2013-08-12

Ogólnie jest to typowy romansik o jakich szybko się zapomina. Pochłania się za jednym razem i z dużą przyjemnością. Polecam na długie zimowe wieczory i chwile powiewające nudą ;)

izomorfia3 | 2013-08-14
Przeczytana: 31 października 2014

23/168-34/190
Chwilo trwaj ;) takie rzeczy i piękna miłość tylko w romansach, w życiu realnym romans z koleżanką i niezliczone kochanki ...

marzenas | 2015-01-08
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Jak wszystkie książki tej autorki ta również jest wspaniała. Polecam wszystkim.

Agnieszka75 | 2014-10-28

Polecam wszystkie książki tej autorki!

dagao | 2016-10-30
ziu_x | 2016-10-28